Ako to celé funguje?

Dodávateľ

Využite príležitosť prezentovať svoje služby

U nás si objednávatelia vyberajú z dodávateľov. Váš profil je vaša vizitka a predstavuje prvý krok k úspešnému získaniu objednávok, preto je veľmi dôležité mať svoj profil vyplnený na 100%. Zahrňte doň oblasť pôsobenia, úspešné projekty alebo získané certifikáty. Nezabudnite na fotky vašej práce, ktoré reprezentujú kvalitu vašich služieb.

Subkontrakt - skratka k objednávateľom

Vyplnený profil je dostupný pre objednávateľov a teda pre firmy, ktoré hľadajú odborníkov ako ste vy. Na platforme Subkontraktu majú objednávatelia prístup k zoznamu dodávateľov, do ktorého môžete patriť aj vy. Okrem toho bude váš profil odporúčaný našim obchodným tímom, ktorý ho bude prezentovať konkrétnym objednávateľom.

Možnosti predplatného

Obdobie, na ktoré si predplatíte možnosť inzerovať je na vás. Štandartne ponúkame predplatné v dĺžke jeden, tri a dvanásť mesiacov.
Ak si chcete Subkontrakt vyskúšať a zistiť čo vlastne ponúka, odporúčame mesačné predplatné. Ak to však s vašim podnikaním myslíte vážne, odporúčame predplatné v dĺžke dvanásť mesiacov. V prípade, že sa rozhodnete predplatné nepredĺžiť, tak o svoj profil neprichádzate, len sa nebude zobrazovať v zozname dodávateľov.

Objednávateľ

Prístup ku množstvu kvalitných dodávateľov

Na Subkontrakte máte prístup k viac ako 100 kvalitným dodávateľom, ktorí tu ponúkajú svoje služby. Je úplne na vás, koho sa rozhodnete osloviť. Už žiadne triedenie cenových ponúk, či odpovedanie na možstvo reakcií na inzeráty. Zároveň vám vieme dať odporúčania na spoľahlivých dodávateľov zo segmentov, ktoré vás zaujímajú.

Možnosť inzercie

Okrem využitia možnosti hľadania dodávateľov môžete aj štandardne inzerovať svoju ponuku. Rozšírite tak povedomie o vašom dopyte a my sa postaráme, aby o ňom relevantní dodávatelia vedeli. Na našich sociálnych sieťach pravidelne zdieľame aj inzerciu objednávateľov, aby sa tak dostala aj mimo členov Subkontraktu.

Rýchla zákaznícka podpora a aktualizácia dodávateľov

V prípade, že máte s platformou akýkoľvek problém alebo máte požiadavky, ktoré momentálne Subkontrakt nespĺňa, je tu pre vás naša zákaznícka podpora. Zvyčajne reagujeme už do 1 hodiny. Okrem toho pravidelne aktualizujeme zoznam dodávateľov zo segmentov o ktoré máte záujem.

Často kladené otázky

 • Na aké dlhé obdobie platí registrácia?

  Všetko záleží od toho, aký balík si pri registrácií vyberiete. Štandartne ponúkame možnosť registrácie na jeden, tri alebo dvanásť mesiacov.

 • Ako sa dostanem k úprave a vyplneniu svojho profilu?

  Všetky úpravy profilu môžete vykonávať po prihlásení sa, konkrétne v nastaveniach profilu, do ktorých sa dostanete pomocou ikonky v pravej časti menu.

 • Ako môžem predĺžiť svoje členstvo?

  Vaše členstvo môžete predĺžiť vo svojom profile, ktorý nájdete v pravej časti menu. Je len na vás, akú dĺžku si zvolíte.

 • Čo ak sa rozhodnem svoje členstvo nepredĺžiť?

  Po nepredĺžení členstva sa váš profil prestane zobrazovať v zozname dodávateľov. V prípade objednávateľa stratíte prístup k zoznamu dodávateľov. Váš profil, spolu so všetkými informciami a fotkami bude u nás archivovaný, takže ak sa rozhodnete k nám vrátiť, už len uhradíte členské a váš profil bude opäť zobrazovaný.

 • Čo je a na čo slúži topovanie pre dodávateľa?

  Topovane je štandartné ako na iných portáloch a teda vďaka nemu získate poprednú pozíciu v zozname dodávateľov.

 • Čo je a na čo slúži topovanie pre objednávateľa?

  Topovane je štandartné ako na iných portáloch a teda vďaka nemu získate poprednú pozíciu v zozname ponúkaných inzercií.