Ako to celé funguje?

Dodávateľ

Nájdite zákazníkov , podporte svoje podnikanie

Ste dodávateľ, ktorý hľadá zákazníkov pre svoje služby, tovar alebo produkty? Vytvorte si pôsobivý profil, prezentujte svoju spoločnosť a prilákajte potenciálnych klientov bez námahy. S jedinou registráciou získate účet ktorý pokrýva päť krajín. Jednoducho spravujte existenciu svojej spoločnosti a reklamné aktivity na viacerých trhoch z jednej centralizovanej platformy.

Jeden účet, globálny dosah

S jediným účtom získate prístup k nášmu inzertnému portálu a spojíte sa s potenciálnymi partnermi až v piatich krajinách. Rozšírte svoje podnikanie bez námahy a preniknite na nové trhy. Prezentujte svoju spoločnosť skutočným záujemcom, ktorí aktívne hľadajú vaše služby alebo produkty. Náš portál priťahuje skutočných potenciálnych zákazníkov, čím zvyšuje vaše šance na úspešnú obchodnú spoluprácu.

Reklama bez rozptyľovania

Vyhnite sa zbytočným komentárom a rozptyľovaniu zo sociálnych sietí. Náš portál poskytuje cielené reklamné prostredie, ktoré zaisťuje doručenie správy vašej spoločnosti bez akýchkoľvek zásahov. Profil vašej spoločnosti je viditeľný výlučne pre registrovaných zákazníkov, čo zaisťuje, že k vašim informáciam majú prístup skutočný nákupcovia. Tým sa zachová kvalita a relevantnosť potenciálnych zákazníkov. 

Objednávateľ

Objavte spoľahlivých dodávateľov

Ako zákazník, ktorý hľadá dôveryhodných dodávateľov pre vaše obchodné potreby, vám náš portál pomôže nájsť perfektných obchodných partnerov rýchlo a efektívne. Získajte prístup ku komplexným profilom dodávateľov, ktoré predstavujú ich služby a produkty. Preskúmajte širokú škálu dodávateľov a nájdite dokonalú zhodu pre vaše obchodné požiadavky.

Posilnite svoju reklamu

Prevezmite kontrolu nad svojou inzerciou pomocou našej funkcie upraviteľných reklám. Jednoducho aktualizujte a optimalizujte svoje inzeráty tak, aby ste maximalizovali ich vplyv a dosah. Vyhnite sa zbytočným komentárom a rozptyľovaniu zo sociálnych sieti. Náš portál ponúka cielené reklamné prostredie, ktoré zaisťuje, že vaša správa zasiahne správne publikum bez rušenia.

Rýchla zákaznícka podpora

Náš špecializovaný tím zákazníckej podpory je tu, aby vám rýchlo pomohol. Zažite rýchlu a spoľahlivú podporu vždy, keď ju potrebujete, a zaistite tak hladkú a bezproblémovú inzerciu. Vyberte si náš inzertný portál a odomknite potenciál spojiť sa s dodávateľmi, rozšíriť svoj dosah a podporiť rast podnikania bez akýchkoľvek problémov alebo dlhodobých záväzkov.

 

 

 

Často kladené otázky

 • Na aké dlhé obdobie platí základná registrácia?

  Základná registrácia platí na uvedené obdobie zakúpené v sekcii Cenník našich služieb. 

   

 • Ako sa dostanem k úprave a vyplneniu svojho profilu?

  Po úspešnej základnej registrácii budete automaticky presmerovaný do svojho účtu. V účte je možné vykonať všetky potrebné úpravy a zmeny profilu.

   

 • Ako môžem predĺžiť svoje členstvo?

  Svoje členstvo viete predĺžiť priamo vo svojom účte. O blížiacom sa ukončení členstva budete informovaní emailom tri dni vopred. 

 • Čo ak sa rozhodnem svoje členstvo nepredĺžiť?

  Vaše prihlasovacie údaje naďalej ostávajú uložené v našom systéme. Kedykoľvek sa rozhodnete po uplynutí členstva ho znova obnoviť, môžete sa prihlásiť pod svojimi údajmi a členstvo znova predĺžiť. Vaše údaje po uplynutí členstva nie sú na portáli viac viditeľné. 

 • Ako funguje uverejnenie profilu a inzercie na zahraničnom trhu?

  Ako objednávateľ či dodávateľ máte možnosť dokúpiť si v účte prístup aj na zahraničné trhy - Česko, Nemecko, Rakúsko, Poľsko. Dokupenim trhu získava objednávateľ aj dodávateľ možnosť zverejnenia profilu na danom trhu. Objednávateľ zároveň k profilu získava 5 editovateľných inzerátov. Ak sa rozhodnete profil na zahraničnom trhu prikúpiť v priebehu už plynúcej základnej registrácie, váš profil, inzeráty budú verejné na zahraničnom trhu do uplynutia základného členstva.

   

 • Čo je a na čo slúži topovanie pre dodávateľa?

  Topovanie vám umožňuje posunúť váš profil na vrchnú priečku databázy. Slúži na zvýraznenie a zvýšenie atraktivity profilu.

 • Čo je a na čo slúži topovanie pre objednávateľa?

  Topovanie vám umožňuje posunúť váš inzerát na vrchnú priečku zoznamu inzerátov. Takýto inzerát má následne väčšiu šancu upútania pozornosti toho správneho dodávateľa alebo zamestnanca.

 • Čo je a aké výhody prináša uverejnenie LOGA na hlavnej stránke?

  Logo vašej spoločnosti slúži ako doplnková reklama pre pritiahnutie pozornosti pre vašu firmu. Logo je uverejnené na hlavnej stránke, čím oslovíte každého návštevníka portálu.