Ako to celé funguje?

Pre dodávateľov

Profil dodávateľa

Profil dodávateľa má slúžiť ako prezentácia jeho spoločnosti, ponúkaných služieb, tovaru alebo výrobku. Dodávateľ získava jeden prehľadný účet ktorí si spravuje podľa aktuálneho stavu svojej spoločnosti, to znamená, že si vie meniť znenie popisu vo svojom profile, dopĺňať fotogalériu, alebo aktualizovať svoje certifikáty. Vo svojom účte má dodávateľ prístup aj k zakúpeniu zahraničných profilov a má tak možnosť prezentovať svoju spoločnosť aj na zahraničných trhoch. 

 

Zverejnenie profilu v zahraničí

Portál Subkontrakt pôsobí v piatich krajinách a ponúka najjednoduchší spôsob ako pridať profil aj na zahraničné trhy. O tom, v ktorej krajine chce dodávateľ svoj profil prezentovať sa môže rozhodnúť pri registrácii alebo po prihlásení sa do svojho účtu. Pre pridanie profilu na zahraničný trh nieje potrebná žiadna ďalšia registrácia, ani opätovne nahrávanie fotogaléria alebo certifikátov, stačí len vyplniť profil v jazyku pre vybranú krajinu. 

 

 

 

Vyhľadávanie dodávateľov

Dodávateľ má možnosť výberu, či bude jeho profil verejný pre všetkých návštevníkov portálu alebo zamknutý a dostupný len pre registrovaných objednávateľov. Zverejnený profil si vie dodávateľ topovaním umiestniť aj na domácu stránku portálu (Dodávatelia-Profily) a tú istú možnosť má aj pri zverejnení profilu na zahraničných trhoch. Zamknutý profil je pre dodávateľov ktorí chcú byť viditeľný len registrovaným objednávateľom. 
Poztire si krátke video, ako to celé funguje.

 

Pre objednávateľov

Profil a inzercia

Po registrácii si objednávateľ vo svojom účte vytvorí profil svojej spoločnosti pre zadávanie inzerátov. Vo svojom účte má k dispozícii 5 editovateľných inzerátov pre domáci trh. Účet ponúka objednávateľovi ďalšie možnosti zakúpenia inzerátov,topovania alebo profil a inzerciu pre zahraničné trhy.

 

Profil a inzercia pre zahraničné trhy

Objednávateľ má vo svojom účte prístup k ďalším 4 zahraničným trhom. Výber krajiny, zakúpenie inzercie, vytvorenie profilu a pridanie inzercie. Pre každý zakúpený zahraničný trh má objednávateľ taktiež k dispozícii 5 editovateľných inzerátov + ďalšie možnosti ako topovanie alebo rozšírenie inzercie.

 

Topovanie a rozšírená inzercia

Topovanie umožňuje zvýrazniť inzerát a pridať ho na domovskú stránku portálu. Rozšírená inzercia umožňuje zakúpenie ďalších editovateľných inzerátov. Portál Subkontrakt pôsobí na 5 trhoch a umožňuje inzerciu z Vášho účtu na Slovenskom, Českom, Nemeckom, Poľskom a Rakúskom trhu.

 

 

 

 

Často kladené otázky

 • Na aké dlhé obdobie platí základná registrácia?

  Základná registrácia platí na uvedené obdobie zakúpené v sekcii Cenník našich služieb. 

   

 • Ako sa dostanem k úprave a vyplneniu svojho profilu?

  Heslo k vášmu účtu obdržíte po úspešnej základnej registrácii emailom. Do svojho účtu sa následne prihlásite prostredníctvom svojho emailu a zaslaného hesla. V rámci svojho účtu viete upravovať všetky potrebné zmeny.

   

 • Ako môžem predĺžiť svoje členstvo?

  Svoje členstvo viete predĺžiť priamo vo svojom účte. O blížiacom sa ukončení členstva budete informovaní emailom tri dni vopred. 

 • Čo ak sa rozhodnem svoje členstvo nepredĺžiť?

  Vaše prihlasovacie údaje naďalej ostávajú uložené v našom systéme. Kedykoľvek sa rozhodnete po uplynutí členstva ho znova obnoviť, môžete sa prihlásiť pod svojimi údajmi a členstvo znova predĺžiť. Vaše údaje po uplynutí členstva nie sú na portáli viac viditeľné. 

 • Ako funguje inzercia na zahraničnom trhu?

  Ak ste dodávateľ a chcete osloviť partnerov na zahraničnom trhu viete si svoj profil vyplniť v nemčine (Nemecko, Rakúsko), poľštine a češtine. Sami sa  rozhodnete, na ktorom z trhov chcete svoj profil zverejniť pre nadviazanie spolupráce so zahraničnými partnermi. Ak sa rozhodnete inzerciu na zahraničnom trhu prikúpiť v priebehu už plynúcej základnej registrácie, váš profil bude verejný na zahraničnom trhu po dobu uplynutia základného členstva, teda po uplynutie členstva. Ako objednávateľ sa rozhodnete v akom jazyku budete inzerovať na zahraničnom trhu. Máte možnosť pridať inzerciu v rodnom jazyku pre vsetky trhy alebo v jazyku pre danú krajinu.