Subkontrakt.sk

Zaregistrujte sa a prezentujte svoju firmu prehľadným profilom ako dodávateľ.

 

Využite možnosť inzerovať vašu ponuku práce ako objednávateľ a nájdite tak toho správneho dodávateľa či zamestnanca.

 

Jeden účet, 5 krajín.

 

 

line icon line icon

Inzercia na domácom a zahraničných trhoch

Najjednoduchší spôsob nadviazania spolupráce

Rozmanité kategórie v oblasti služieb a tovaru

Prezentácia vášho biznisu v 5 krajinách

ČO ZÍSKAVA OBJEDNÁVATEĽ REGISTRÁCIOU?

✅ 5 editovateľných inzerátov pre domáci trh.
✅ Možnosť zakúpenia inzercie pre zahraničné trhy.
✅ 5 editovateľných inzerátov ku každému
zakúpenému zahraničnému trhu.
✅ Topovanie inzerátov, možnosť rozšírenej inzercie.
✅ Prístup k všetkým profilom dodávateľov.

ČO ZÍSKAVA DODÁVATEĽ REGISTRÁCIOU?

✅ Prehľadný profil Vašej spoločnosti.
✅ Prezentácia Vašich služieb, tovaru alebo výrobkov.
✅ Možnosť prezentácie Vašej spoločnosti na zahraničných trhoch.
✅ Možnosť zvolenia viditeľnosti profilu len pre zaregistrovaných objednávateľov

Prezrite si kategórie dodávateľov

Registrácia dodávateľov

Základná registrácia

Registrácia umožňuje dodávateľom vytvoriť profil svojej spoločnosti a zverejniť tak svoje podnikanie. Získavate účet ktorí si spravujete sami. Vašu prezentáciu, fotogalériu, certifikáty si viete pravidelne aktualizovať, meniť, dopĺňať. Rozhodnete sa či má byť Váš profil odomknutý a viditeľný pre všetkých užívateľov alebo zamknutý a viditeľný len pre registrovaných objednávateľov.  

Prejsť na registráciu

Zverejnenie profilu v zahraničí

Najjednoduchší spôsob ako zviditeľniť podnikanie v zahraničí. Dodávateľ má vo svojom účte na výber 5 krajín, v ktorých môže svoj profil zverejniť. Vypĺňa už len profil o svojej spoločnosti pre danú krajinu. Všetky svoje profily si vie dodávateľ skontrolovať na domácej stránke Subkontrakt.sk, a to rozkliknutím tlačítka a výberom danej krajiny, na ktorú bude presmerovaný. Portál Subkontrakt je aktívny na slovenskom, nemeckom, českom, poľskom a rakúskom trhu.  

Zistiť viac

Vyhľadávanie dodávateľov

Dodávatelia sa pri registrácii sami zaradia do kategórie, oblasti podnikania, v ktorej chcú svoj profil zverejniť. Vo svojom účte si vedia svoj profil označiť topovaním a zaradiť ho tak na hlavnú stránku portálu Subkontrakt.sk. Možnosť topovania majú aj pri všetkých zahraničných trhoch.

Zobraziť kategórie

Registrácia objednávateľov

Základná registrácia

Poskytuje objednávateľom priestor pre inzerciu pri hľadaní potrebných dodávateľov alebo zamestnancov. So základnou registráciou získava objednávateľ svoj účet v ktorom má k dispozícii 5 editovateľných inzerátov pre inzerciu na domácom trhu. Vo svojom účte má objednávateľ možnosť zakúpiť si inzerciu aj pre zahraničné trhy. Prehľadných 5 trhov v jednom účte umožňuje objednávateľom inzerovať ponuky pre dodávateľov alebo hľadať vhodných zamestnancov až v 5 krajinách.

Zistiť viac

Zverejnenie zákazky v zahraničí

Portál Subkontrakt umožňuje objednávateľovi z jedného účtu inzerovať až do piatích krajín a vyhľadať tak vhodného dodávateľa pre realizáciu svojich zákaziek alebo vhodného zamestnaca pre svoju spoločnosť. Pre každý zakúpený zahraničný trh má objednávateľ v cene 5 editovateľných inzerátov s možnosťou dokúpenia ďalších.

Prejsť na registráciu

Prehľadný účet

V jednom prehľadnom účte má objednávateľ možnosti inzercie až na 5 trhoch. Ponúkana inzercia na Slovenskom, Nemeckom, Českom, Poľskom a Rakúskom trhu. Všetky svoje zakúpené inzeráty si spravuje-edituje objednávateľ podľa potreby vo svojom účte. Svoje inzeráty si vie objednávateľ skontrolovať na domácej stránke Subkontrakt.sk a to rozkliknutím tlačítka a výberom danej krajiny na ktorú bude presmerovaný.   

Prejsť na registráciu

Hľadáte obchodných partnerov
pre realizáciu vašich projektov?

Inzerujte ponuku pre možných
dodávateľov už dnes